1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο-Οι διαιτητές των αγώνων σε Α1 και Α2 Αργολίδας
Ορίσθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Α1 5η αγωνιστική και της Α2 3η αγωνιστική,ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ.
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Σταυρόπουλος Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
3. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 23/10/16 15:30 Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Κόλλιας Δ.
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
5. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.
6. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)
7. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.
8. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 23/10/16 16:15 Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 Ζώης Μ., Καραμάνος Α., Σιαχάμη Α.
10. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 23/10/16 12:00 Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Παραράς Σ.
11. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 23/10/16 12:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.
12. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 23/10/16 18:15 Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νί Ώρα Διαιτητές
14. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Νίκα Π.
15. Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Μπατάκος Κ.
16. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 22/10/16 16:00 Κουτσούκος Γ., Παπασαχόπουλος Δ., Τριανταφύλλου Ρ.
17. ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 23/10/16 13:00 Ψαθάς Δ., Δαρσινός Γ., Ταμπουρατζή Ο.
18. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Μελέτης Α.
Γ' Εθνική (3ος όμιλος)
Κυριακή (23/10, 15:00)
ΑΟ Χαλκίς – Τσικλητήρας
ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή
Φωστήρας – ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης – ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Θήβα – Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού – Παναρκαδικός
Ρεπό – Αιολικός
Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας