1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο:Πρόγραμμα-Διαιτητές ΕΠΣ Αργολίδας
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο, το πρόγραμμα και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1, 14η αγωνιστική της Α2 και αγώνες Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας που θα διεξαχθούν 18 και 19 Φεβρουαρίου 2017:
Α1 Κατηγορία (19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:15 Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ.
2. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:15 Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
3. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Σάββατο 18/02/17 16:00 Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:15 Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 Δρούζας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.
6. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:15 Ρατσιάτος Ν., Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ.
7. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ.
8. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 19/02/17 15:30 Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Λυκομήτρος Ε.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.
10. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Μελέτης Α.
11. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:15 Βλάχος Χ., Βαρελά Β., Καρύδας Κ.
12. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:15 Καπετάνιος Αθ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 19/02/17 18:15 Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:15 Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.
15. ΜΕΘΑΝΑ - ΚΛΕΩΝ ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:15 Σκιαδάς Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Παραράς Σ.
16. ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 19/02/17 12:00 Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
17. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 Κορολής Β., Θανασουλας θ., Καρύκη Μ.
18. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:15 Ψαθάς Δ., Μπατάκος Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ.
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
19. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΤΟΞΟΤΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 18/02/17 11:30 Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ., Καρύδας Κ.
20. ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:15 Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ.
21. ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν. ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:15 Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α., Νίκα Π.
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 Κουτσούκος Γ., Πρέσβελου Γ., Παραράς Σ.
23. Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:15 Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Νίκα Π.
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:15 Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Ταμπουρατζή Ο.
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:15 Κόλλιας Δ., Θανασουλας θ., Δαγρέ Μ.
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 19/02/17 11:00 Μπατάκος Κ., Παρασκευόπουλος Γ., Ταμπουρατζή Ο.
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
29. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:00
30. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 Κυριακή 19/02/17 15:00
31. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 19/02/17 15:00
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
32. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00
33. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
34. ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΒΑΡΔΑΣ Κυριακή 19/02/17 15:00
35. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ Κυριακή 19/02/17 15:00
36. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:00
37. ΘΗΒΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΘΗΒΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:00
38. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00
39. ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΧΑΪΚΗΣ Κυριακή 19/02/17 15:00
40. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:00