Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο:Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2 & Β Αργολίδας
Φεβρουάριος 19, 2017 - 23:16
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1,της 14ης αγωνιστικής της Α2 και αγώνες Β΄ Αργολίδας που έγιναν 18 και 19 Φεβρουαρίου 2017:
Α1 Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας |
|
Αποτέλεσμα | |||||
1. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 1-2 | |||||
2. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 1-1 | |||||
3. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | 2-2 | |||||
4. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 1-1 | |||||
5. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 2-1 | |||||
6. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 4-0 | |||||
7. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 2-2 | |||||
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
8. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 4-1 | |||||
9. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 5-1 | |||||
10. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | 0-1 | |||||
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 1-5 | |||||
12. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 1-1 | |||||
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
13. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 0-4 | |||||
14. | ΜΕΘΑΝΑ - ΚΛΕΩΝ | 1-1 | |||||
15. | ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 5-0 | |||||
16. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 2-0 | |||||
17. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 1-0 | |||||
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
18. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΤΟΞΟΤΗΣ | 1-3 | |||||
19. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 3-0 | |||||
20. | ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν. | 1-0 | |||||
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |||||
21. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ | . | 3-5 | ||||
22. | Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 3-3 | |||||
23. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 0-1 | |||||
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
24. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧ | . | 2-1 | ||||
25. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜ | 2-5 | |||||
26. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ | 1-8 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 57 | 19 | 19 | 0 | 0 | 70 | 8 |
2. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 50 | 19 | 16 | 2 | 1 | 48 | 12 |
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 43 | 19 | 13 | 4 | 2 | 48 | 20 |
4. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 36 | 27 |
5. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 32 | 18 | 10 | 2 | 6 | 36 | 24 |
6. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 31 | 18 | 10 | 1 | 7 | 32 | 28 |
7. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 27 | 19 | 8 | 3 | 8 | 34 | 32 |
8. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 27 | 18 | 8 | 3 | 7 | 40 | 35 |
9. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 27 | 19 | 8 | 3 | 8 | 39 | 47 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 23 | 19 | 7 | 2 | 10 | 20 | 34 |
11. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 18 | 19 | 5 | 3 | 11 | 18 | 28 |
12. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 17 | 19 | 4 | 5 | 10 | 31 | 40 |
13. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 15 | 19 | 3 | 6 | 10 | 27 | 45 |
14. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 15 | 19 | 4 | 3 | 12 | 16 | 39 |
15. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | 6 | 19 | 2 | 2 | 15 | 16 | 53 |
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 5 | 19 | 1 | 2 | 16 | 20 | 59 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 37 | 14 | 12 | 1 | 1 | 50 | 15 |
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 32 | 14 | 10 | 2 | 2 | 25 | 16 |
3. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 23 | 14 | 7 | 2 | 5 | 27 | 22 |
4. | Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 21 | 14 | 7 | 0 | 7 | 30 | 37 |
5. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 | 21 |
6. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | 24 |
7. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 21 | 25 |
8. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 23 | 25 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 10 | 14 | 3 | 1 | 10 | 23 | 36 |
10. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 9 | 14 | 2 | 3 | 9 | 16 | 33 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 33 | 14 | 10 | 3 | 1 | 40 | 11 |
2. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 32 | 14 | 10 | 2 | 2 | 39 | 18 |
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 33 | 13 |
4. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | 23 | 14 | 6 | 5 | 3 | 30 | 24 |
5. | ΜΕΘΑΝΑ | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 30 | 24 |
6. | ΚΛΕΩΝ | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 21 | 19 |
7. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | 39 |
8. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 12 | 14 | 2 | 6 | 6 | 21 | 24 |
9. | ΥΔΡΑ | 11 | 14 | 2 | 5 | 7 | 29 | 37 |
10. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 2 | 14 | 0 | 2 | 12 | 9 | 59 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | 13 |
2. | Α.Γ.Ο.Ν. | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | 10 |
3. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 23 | 9 |
4. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 | 7 |
5. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 11 | 20 |
6. | ΤΟΞΟΤΗΣ | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 10 | 32 |
7. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 8 | 28 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 | 7 |
2. | ΔΑΝΑΟΙ | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 25 | 13 |
3. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 | 17 |
4. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24 | 18 |
5. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 17 | 36 |
6. | Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 2 | 7 | 0 | 2 | 5 | 15 | 30 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 21 | 7 | 7 | 0 | 0 | 26 | 8 |
2. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 | 17 |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 12 |
4. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 21 | 20 |
5. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 18 |
6. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 | 31 |