Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο με αγώνες Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Απρίλιος 19, 2018 - 14:14
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 21/22 Aπριλίου 2018, πρωτάθλημα Α1 κατηγορία για την 27η αγωνιστική, αγώνες για την β΄φάση της Α2 και Β΄ κατηγορία ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (27η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 21/04/18 | 16:00 | ||
2. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 17:00 | ||
3. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 17:00 | ||
4. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
5. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
6. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
7. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 4-6 (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
9. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 16-18 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
11. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 21/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 19-21 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
12. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 21/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 22-24 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
13. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Α2: Θέσεις 25-27 (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
14. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 1-4 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
15. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 12:00 | ||
16. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 5-8 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
17. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 14:00 | ||
18. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 17:00 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ (1η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
19. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Α1) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 12:00 | ||
20. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ (Α2) | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 19:00 | ||
21. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Α4) | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/04/18 | 13:00 | ||
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών (18η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΟΚ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:00 | |||
23. | ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΦΕΙΔΩΝ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | |||
24. | ΒΟΛΟΣ 2004 - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | |||
25. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΦΗ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | |||
26. | ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | |||
27. | ΑΕΛ 64 - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | |||
Πρωτάθλημα Γ Εθνικής Γυναικών (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
28. | ΠΑΝΓΥΘΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | |||
29. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 |