Time to read
less than1 minute
Η αγωνιστικη κίνηση του Σαββατοκύριακου 20/21 Οκτωβρίου στην Αργολίδα
Οκτώβριος 18, 2018 - 16:46
Α1 Κατηγορία (4η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
2. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
4. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
5. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
6. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
7. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 12:00 | ||
9. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
10. | ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
11. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
12. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
13. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
14. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
15. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
16. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
17. | ΠΡΟΙΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 | ||
18. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Γ.Ο.Ν. | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 10:30 | ||
19. | ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 14:00 | ||
20. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | ||
21. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:30 | ||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
23. | ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
24. | ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
25. | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
26. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
27. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
28. | ΠΑΜΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | |||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
29. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 09:30 | ||
30. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 20/10/18 | 12:00 | ||
31. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 20/10/18 | 16:00 |