Γ Εθνική: Ένωση Λέρνας - Παναργειακός 0-5 (φωτο)

1 minute
Read so far

Νοέμβριος 04, 2018 - 20:27

φωτογραφία eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος

Ο Παναργειακός ήταν απόλυτος κυρίαρχος στο παιχνίδι με την Ένωση Λέρνας  και κατάφερε να πάρει μια μεγάλη νίκη με 5-0 , στο γεμάτο γήπεδο της Λέρνας, στην 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της  Γ Εθνικής.
Οι «Λύκοι» έδειξαν από την αρχή του αγώνα τις επιθετικές τους διαθέσεις , με γκολ του Καδά στο 11'  το 0-1 , ο Μπουντόπουλος στο 31΄  το 0-2  και στο  36΄ με  πέναλτι το 0-3 σκορ πρώτου ημιχρόνου.Στην επανάληψη ο Καρούτης το 0-4 στο 66΄  και ο Παιδάκης στο 77'  το τελικό σκορ 0-5.

Τον αγώνα παρακολούθησε και ο πρόεδρος της ΕΠΣ Αργολίδας Βασίλης Σιδέρης.

'Ενωση Λέρνας  (Λ. Κούρος): Κατσαούνης, Δούρος, Σελλής, Κάπλατζης, Καϊάφας (75’ Μπακατσέλος), Μούγιος, Αρσενίδης (60' Μπόμπος), Τριανταφύλλου, Τσακάροφ, Μπιτζής (78' Ταραντίλης), Παπουτσής.

Παναργειακός (Γ. Αντωνόπουλος): Φαρμάκης,Κυριακόπουλος, Μπριλάκης, Παπαϊωάννου, Παναγιώτου, Μουσταφά (65' Γιανίκ), Καλύβας (76’ Ροκάι), Καδάς (38’ Καρούτης), Μαρίνης, Μπουντόπουλος (56 Παιδάκης), Συρεγγέλας. (φωτογραφίες eurokinissi-Βασίλης Παπαδόπουλος)

ArgolidaPortal.gr Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0-5