Time to read
less than1 minute
Πρόγραμμα αγώνων για το Σαββατοκύριακο Α1,Α2,Β και Γ Εθνική17-18 Νοεμβρίου
Νοέμβριος 15, 2018 - 17:40
Α1 Κατηγορία (8η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
2. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
3. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
4. | ΠΟΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
5. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
6. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 11:30 | ||
9. | ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
11. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
12. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
13. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
14. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 11:30 | ||
15. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 11:30 | ||
16. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
17. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
18. | ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 14:00 | ||
19. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
20. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:30 | ||
21. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 16:00 | ||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 18:00 | ||
23. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 11:00 | ||
24. | ΚΛΕΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | ||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | ||
25. | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | 0-3 α.α. | |
26. | ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
27. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΓΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | ||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
28. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 13:00 | ||
29. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
30. | ΠΑΜΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
31. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
32. | ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
33. | ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
34. | ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
35. | ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 17/11/18 | 11:00 | ||
36. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 17/11/18 | 11:00 | ||
37. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 11:30 | ||
38. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 12:00 | ||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ Κ-16 (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
39. | ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝ | ΛΕΡΝΑΣ | Τετάρτη | 21/11/18 | 14:30 | ||
40. | ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ | Τετάρτη | 21/11/18 | 14:30 | |||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Κ-14 (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
41. | ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ | ΛΕΡΝΑΣ | Τετάρτη | 21/11/18 | 12:30 | ||
42. | ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ | Τετάρτη | 21/11/18 | 12:30 | |||
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
43. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
44. | ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
45. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
Γ΄ΚΑΤ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
46. | ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | |||
47. | ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 13:00 | ||
48. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 |