Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες 9ης αγωνιστικής
Δεκέμβριος 16, 2018 - 19:08
Αποτελέσματα - Βαθμολογίες Α2 κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας, 9ης αγωνιστικής:
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
8. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΕΘΑΝΑ | 16/12/18 | Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ. | 0-0 | |||
9. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 16/12/18 | Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κυριακίδης Χ. | 2-1 | |||
10. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 16/12/18 | Βλάχος Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ. | 4-1 | |||
11. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 16/12/18 | Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ. | 2-1 | |||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
12. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 15/12/18 | Σιαχάμη Α., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ. | 0-1 | |||
13. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | 16/12/18 | Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π. | 1-5 | |||
14. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 16/12/18 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Τούμπας Σ. | 1-5 | |||
15. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 16/12/18 | Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Στατεράς Π. | 5-0 | |||
16. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 16/12/18 | Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ. | 4-1 | |||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
17. | ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 15/12/18 | Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ., Φιλιππόπουλος Κ. | 2-6 | |||
18. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ | 16/12/18 | Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ. | 1-0 | |||
19. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 16/12/18 | Κόλλιας Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ. | 1-2 | |||
20. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 16/12/18 | Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β., Αργύρης Ι. | 0-3 | |||
21. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν. | 16/12/18 | Θεοδώρου Α., Αθανασόπουλος Β., Κυριακίδης Χ. | 2-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 28 | 3 |
2. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 26 | 10 |
3. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 15 | 8 |
4. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 24 | 13 |
5. | ΜΕΘΑΝΑ | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 10 |
6. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 16 | 15 |
7. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 |
8. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 23 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 24 |
10. | ΘΗΣΕΑΣ | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 27 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 26 | 10 |
2. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 30 | 8 |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23 | 10 |
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 25 | 13 |
5. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 19 | 16 |
6. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 24 |
7. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 15 | 17 |
8. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 12 | 21 |
9. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | 25 |
10. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -2 | 9 | 1 | 1 | 7 | 11 | 37 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 26 | 9 |
2. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 15 | 9 |
3. | ΥΔΡΑ | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 22 | 13 |
4. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 12 |
5. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | 15 |
6. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 9 |
7. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 17 |
8. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 15 | 24 |
9. | ΔΑΝΑΟΙ | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 14 | 29 |
10. | Α.Γ.Ο.Ν. | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 7 | 25 |