1 minute
Ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 20/21 Απριλίου
ΕΠΣ Αργολίδας: Ορίσθηκαν οι διαιτητές των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Απριλίου.
Πρόγραμμα Σάββατο 20 Απριλίου Α1 Κατηγορία (28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:00 Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Σάββατο 20/04/19 17:00 Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.
4. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γεώργας Κ.
5. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:00 Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-24 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 Σιαχάμη Α., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 7-9 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:00 Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 3-0 α.α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ Α1 Κατηγορία (28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 21/04/19 17:00 Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Αποστολόπουλος Δ.
2. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 21/04/19 17:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1-3
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 13:00 Ζώης Μ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 13-15 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
4. ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Κουκουφιλίππου Ε.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 16-18 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5. ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 21/04/19 14:00 Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β., Πρέσβελου Γ.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΥΔΡΑ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 21/04/19 15:00 Σκιαδάς Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 10-12 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 17:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19-21 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 Τσατσούλη Β., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 25-27 (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 21/04/19 11:00 Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαβασιλείου Θ.
11. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 21/04/19 11:00 Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Δημούλης Θ.