Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο Α1, Α2, Β και Γ Εθνική
Δεκέμβριος 05, 2019 - 11:26
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 7/8 Δεκεμβρίου 2019, για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής 12η αγωνιστική, πρωτάθλημα Αργολίδας Α1 κατηγορία 11η αγ., Α2 κατηγορία 7η αγ. και αγώνες Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (11η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
3. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
4. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
5. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
6. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
7. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
9. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
11. | ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
12. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
13. | ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 | ||
14. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
15. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
16. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:15 | ||
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 16:30 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
18. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
19. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
20. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
21. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΘΗΣΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:00 | ||
23. | ΔΡΥΟΠΗ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 | ||
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
24. | ΜIΔΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
25. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:00 | ||
26. | ΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
27. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
28. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ||
29. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | ΓΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
30. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 10:00 | ||
31. | ΔΑΝΑΟΙ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
32. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ||
33. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΛΕΩΝ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ||
34. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 12:30 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
35. | ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ||
36. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ||
37. | ΠΟΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ||
5ος Όμιλος Γ Εθνικής Γυναικών (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
38. | ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | |||
39. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΕΖΙΓ ΑΘΗΝΑ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Β Εθνική Γυναικών (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
40. | ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
41. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
42. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
43. | ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
44. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | |||
45. | ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | |||
46. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | |||
47. | ΦΕΙΔΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
48. | ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
49. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 14:00 | ||
50. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
51. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | ||
52. | ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
53. | ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | |||
54. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 |