Ποδόσφαιρο

Η Ακαδημία του Αριστέα Άργους στην Παιανία για αγώνες με τον Παναθηναϊκό

Δεκέμβριος 18, 2018 - 15:04

Την Παρασκευή 14-12-2018 η  ακαδημία ποδοσφαίρου του ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΡΓΟΥΣ  βρέθηκε στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Παιανίας και  έδωσε φιλικά παιχνίδια στις ηλικιακές κατηγορίες Κ14, Κ12, Κ10 με τις αντιστοίχες ομάδες τις ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. Σε όλες τις κατηγορίες η ομάδα του Άργους ήταν ανταγωνιστική και πραγματοποίησε πολύ καλές εμφανισεις απέναντι στις ομάδες του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.

Σύνδεσμος Προπονητών Ποδοσφαίρου Αργολίδας: Ταυτότητες τριετίας προπονητών UEFA και ΕΠΟ

Δεκέμβριος 17, 2018 - 11:31

Από τον Σύνδεσμο Προπονητών ποδοσφαίρου Αργολίδας «Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ» ανακοινώνεται στα μέλη του, που παρακολούθησαν την Σχολή ανανέωσης ταυτότητας τριετίας, τα δικαιολογητικά που απαιτούνται.

Διαδικασία έκδοσης ταυτότητας τριετίας προπονητή UEFA και ΕΠΟ

Οι ταυτότητες τριετίας προπονητών UEFA και ΕΠΟ εκδίδονται αποκλειστικά από το τμήμα Τμήμα Εκπαίδευσης & Μητρώου Προπονητών ΕΠΟ. Υπενθυμίζεται ότι βάσει των Κανονισμών UEFA και ΕΠΟ δικαίωμα εργασίας σε σωματείο έχουν μόνο οι κάτοχοι ταυτότητας τριετίας σε ισχύ.

Παναργειακός - Μανδραϊκός 1-0 (φωτο&βίντεο)

Δεκέμβριος 16, 2018 - 21:13

Με γκολ του Συρεγγέλα στο 58' ο Παναργειακός νίκησε τον Μανδραϊκό 1-0 για το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής και μετά την ήττα της πρωτοπόρου Καλαμάτας ξαναμπαίνει στο κυνήγι για την πρωτιά.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Γ.Αντωνόπουλος)Παλιγγίνης,Κυριακόπουλος, Ροκάι, Παπαϊωάννου, Παναγιώτου (90’ Μαρίνης), Καρούτης, Μουσταφάι (91’ Νώτης), Καδας, Μπούτας, Συρεγγέλας, Γεωργιόπουλος (55’ Παιδάκης).
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Σπάθας): Ιωσήπου, Κωνσταντινίδης, Τσακίρης (4’ λ.τρ.Κατσίκιας), Ντούμπερετ, Μαυρίδης, Στρατάκης, Πασαλίδης, Μπούσης (60’ Πουλάκης), Λελούδας (75΄Σπίλα), Ντούλιας (77’ Μελετίδης), Χαλκιάς.

Γ Εθνική: Αποτελέσματα βαθμολογίες 12ης αγωνιστικής στον 8ο όμιλο

Δεκέμβριος 16, 2018 - 18:10

Ολοκληρώθηκε η 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας με την Ερμιόνη να κάνει την μεγάλη έκπληξη 2-1 μέσα στη Καλαμάτα, ο Παναργειακός νίκησε 1-0 τον Μανδραϊκό και Ένωση Λέρνας να γνωρίζει την ήττα 2-0 στον Ύπατο. 

Αποτελέσματα

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας 1-2

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου 0-0

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός 2-1

Παναργειακός-Μανδραϊκός 1-0

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας 2-0

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος 0-2

ΕΠΣ Αργολίδας: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου 15 Δεκεμβρίου

Δεκέμβριος 15, 2018 - 17:18
Α1 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας     Ημ/νία   Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017     15/12/18   Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Βαρελά Β. 0-1
2. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ    

Γ Εθνική: ο Παναργειακός αντιμετωπίζει τον Μανδραϊκό

Δεκέμβριος 15, 2018 - 14:46

Δωδέκατη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής και ο Παναργειακός αντιμετωπίζει, στο ΔΑΚ Άργους, τον Μανδραϊκό, την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018, στις 3μμ.

Ο προπονητής του Παναργειακού Γιώργος Αντωνόπουλος για το αυριανό παιχνίδι επέλεξε τους: Φαρμάκη,Παλιγγίνη,Κυριακόπουλο, Παπαϊωάννου, Ροκάι, Νώτη, Παναγιώτου,Μπούτα, Καρούτη, Μαρίνη,Μουσταφάι, Καδά, Φασούλη,Γεωργιόπουλο,Μιχάι, Παιδάκη, Μπουντόπουλο, Συρεγγέλα. 

Ποδόσφαιρο: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 15/16 Δεκεμβρίου - Ποιοι σφυρίζουν

Δεκέμβριος 14, 2018 - 22:02

Α1 Κατηγορία (12η αγωνιστική)
      Αγώνας    Γήπεδο    Ημέρα    Ημ/νία    Ώρα    Διαιτητές
1.    ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017    ΔΡΕΠΑΝΟΥ    Σάββατο    15/12/18    15:00    Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Βαρελά Β.    
2.    ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ    ΛΕΡΝΑΣ    Σάββατο    15/12/18    15:00    Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.    
3.    ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ    ΓΑΛΑΤΑ    Σάββατο    15/12/18    15:00    Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.    

Γ Εθνική: Ποιοι σφυρίζουν Παναργειακό, Ερμιονίδα και Ένωση Λέρνας

Δεκέμβριος 13, 2018 - 22:09

Ορίσθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας

Κυριακή (16/12, 15:00)

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας: Ανδριανός-Οικονόμου-Τσιρογιάννης

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου: Κουτσαναστάσης-Καρβούνης (Μεσσηνίας)-Κυρίος (Αρκαδίας)

Σελίδες

Subscribe to Ποδόσφαιρο