ΕΠΣ Αργολίδας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων 2-3 Μαρτίου
Ορίσθηκαν και ανακοινώθηκαν οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων της Α1, Α2 και Β' κατηγορίας Αργολίδας που αναμένεται να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 2 και 3 Μαρτίου 2024.
Ορίσθηκαν και ανακοινώθηκαν οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων της Α1, Α2 και Β' κατηγορίας Αργολίδας που αναμένεται να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 2 και 3 Μαρτίου 2024.
Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 1 Μαρτίου.
12:00 ΕΡΤ Sports 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Γλασκώβη
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
15:10 ΕΡΤ3 60μ. ανδρών – προκριματικά – Γιάννης Νυφαντόπουλος Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη
15:30 ΑΝΤ1+ F1 Bahrain International Circuit, Practice 3
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
18:00 ΑΝΤ1+ F1 Bahrain International Circuit, Qualifying
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Αλ Χιλάλ – Αλ Ίτιχαντ Roshn Saudi League
Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 29 Φεβρουαρίου.
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
13:30 ΑΝΤ1+ F1 Bahrain International Circuit, Practice 1
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
17:00 ΑΝΤ1+ F1 Bahrain International Circuit, Practice 2
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αλ Νασρ – Αλ Χαζμ Roshn Saudi League
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κονελιάνο – Βάκιφμπανκ CEV Champions League Γυναικών
Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 28 Φεβρουαρίου.
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός – Λανς UEFA Youth League
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League
15:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Κηφισιά Super League
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League
17:00 Novasports Prime Ατρόμητος – Λαμία Super League
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ντουμπάι
Με μεγάλη συμμετοχή κόσμου πραγματοποιήθηκε χθες Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας και της Επιτροπής Διαιτησίας στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Ναού Ευαγγελιστρίας στο Ναύπ. κ. Παναγιώτης Μπαλτάκος, ο οποίος απηύθυνε χαιρετισμό στην Ποδοσφαιρική Οικογένεια της Αργολίδας και αντάλλαξε ευχές.
Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 27 Φεβρουαρίου.
12.00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 500, Ντουμπάι
14.00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 500, Ντουμπάι
17.00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 500, Ντουμπάι
19.00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP 500, Ντουμπάι
21.00 (Cosmote Sport 8 HD): Βόλεϊ, Τσάλεντζ Καπ, Μόντσα-Πρότζεκτ Βαρσοβίας
21.30 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Αγγλίας, Μπόρνμουθ-Λέστερ
21.45 (Cosmote Sport 5 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Αγγλίας, Μπλάκμπερν-Νιουκάστλ
Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 26 Φεβρουαρίου.
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2024 Ντουμπάι
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2024 Ντουμπάι
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Αλ Έτιφακ – Αλ Χιλάλ Roshn Saudi League
16:00 Action 24 Παναθηναϊκός Β’ – Ιωνικός Super League 2
17:00 ΕΡΤ3 Μίλων – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 2024 Ντουμπάι
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 2024 Ντουμπάι
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αλ Ίτιχαντ – Αλ Γουέχντα Roshn Saudi League
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - βαθμολογία 15ης αγωνιστικής, 24/25 Φεβρουαρίου 2014:
Α1 Αργολίδας: Αποτελέσματα - βαθμολογία 23ης αγωνιστικής, 24/25 Φεβρουαρίου 2014:
Γ΄ Εθνική 3ος όμιλος: Αποτελέσματα - βαθμολογία 24ης αγωνιστικής, 25 Φεβρουαρίου 2014: