1 minute
Οι διαιτητές των αγώνων σε Α1 και Α2 Αργολίδας
Ορίστηκαν οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1' καθώς επίσης και για την 2η της Α2' ΕΠΣ Αργολίδας που θα διεξαχθούν 28 & 29 Οκτωβρίου 2017:
Α1 Κατηγορία (5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Σάββατο 28/10/17 16:00 Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Στατεράς Π.
2. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.
3. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 29/10/17 15:00 Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.
4. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.
7. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 29/10/17 11:00 Κόλλιας Δ., Κόλλιας Γ., Σιαχάμη Α.
9. ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΥΔΡΑΣ Κυριακή 29/10/17 14:00 Μπατάκος Κ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.
11. ΚΛΕΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Μαρινόπουλος Π., Δαρσινός Γ., Κορολής Β.
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν. ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.
1η αγωνιστική
13. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Τετάρτη 01/11/17 15:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Κουκουφιλίππου Ε.
15. ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Καρύκη Μ.
16. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Σταυρόπουλος Α.
17. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.
18. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Ζώης Μ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
19. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 29/10/17 11:30 Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ.
21. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔΑΝΑΟΙ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 29/10/17 12:00 Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.
22. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΕΘΑΝΑ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.
23. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Τριανταφύλλου Ρ.