1 minute
Ποιοι «σφυρίζουν» στην 3η αγωνιστική της Α1 Αργολίδας
Ορίσθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αργολίδας οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 3η αγωνιστική της Α1 Αργολίδας που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 5/6 Οκτωβρίου 2019.
Α1 Κατηγορία (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 05/10/19 16:00 Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:00 Σιαχάμη Α., Δημητρόπουλος Π., Κυριακίδης Χ.
3. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ. (Παρατηρητής Δ: Δανιγγέλης Φώτιος)
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
5. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:00 Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Γεώργας Κ.
6. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:00 Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ. (Παρατηρητής Δ: Δανούσης Σωτήριος)
7. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:00 Κόλλιας Γ., Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ.
8. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:00 Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Δ: Κόκοτου Αντωνία)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 |
2. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
3. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 |
4. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
5. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
7. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
8. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 |
9. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 |
10. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 |
11. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
12. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 |
13. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 |
14. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
15. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 |
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 |