Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο στην Αργολίδα
Δεκέμβριος 07, 2012 - 09:53
Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα Αργολίδας. Αναλυτικά, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:
Α1 Κατηγορία (11η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012 | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Βλάχος Χ., Παπούλιας Κ., Πρασσάς Π. | |
2. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Κατσούδας Π. | |
3. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Τόσκας Χ., Αλωνιστιώτης Δ. | |
4. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Ζώης Μ., Φωτόπουλος Α., Αργυρόπουλος Α. | |
5. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Αλωνιστιώτης Δ. | |
6. | ΜΕΘΑΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Παπούλιας Κ., Κατσώνας Χ. | |
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
7. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Καρακώστας Δ., Χριστόπουλος Α., Ελεφάντης Χ. | |
8. | Α.Ο.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Αργυρόπουλος Α. | |
9. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ/ΝΕΟΙ ΠΑΝ/ΚΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:30 | Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ. | |
10. | ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 09/12/12 | 11:00 | Πάνου Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τζούβελης Ι. | |
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
11. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι. | |
12. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ. | |
13. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Τσακαγιάννης Σ., Μποβέρος Δ., Μαστορίκος Γ. | |
14. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Βλάχος Ι., Κατσούδας Π., Τσιατάς Μ. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
15. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Πάνου Γ., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν. | |
16. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Καλαμαράς Ε., Πρασσάς Π., Τζούβελης Ι. | |
17. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Τσακαγιάννης Σ., Ελεφάντης Χ., Τσιλογιάννη Α. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
18. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 09/12/12 | 11:00 | Καλαμαράς Ε., Κουτσούκος Γ., Μαστορίκος Γ. | |
19. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 09/12/12 | 12:00 | Σκιαδάς Δ., Νίκα Π., Βασιλόπουλος Μ. | |
20. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ. | |
21. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | ΦΙΧΤΙΩΝ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ., Καρύδας Ι. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
22. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜIΔΑΣ | ΓΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α., Βασιλόπουλος Μ. | |
23. | ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 09/12/12 | 11:00 | Μανούχος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Καραμάνος Α. | |
24. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Χειβιδόπουλος Β., Καρύδας Κ., Καψούρου Ε. | |
25. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | ΛΙΜΝΩΝ | Κυριακή | 09/12/12 | 15:00 | Καπετάνιος Π., Αργύρης Ι., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας) | |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
26. | ΣΑΡΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 08/12/12 | 15:00 | Θεοδώρου Α., Δαρσινός Δ., Λέκκας Χ. | |
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | ||||
27. | ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. - Α.Ο. ΠΑΝ/ΚΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ | Κυριακή | 09/12/12 | 00:00 | |||
28. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ | Κυριακή | 09/12/12 | 00:00 |