1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο:Πρόγραμμα και διαιτητές των αγώνων ΕΠΣ Αργολίδας
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο, το πρόγραμμα και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 22ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1, 16η αγωνιστική της Α2 και αγώνες Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας που θα διεξαχθούν 11 και 12 Μαρτίου 2017:
Α1 Κατηγορία (22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ., Τριανταφύλλου Ρ.
2. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 11/03/17 16:00 Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β.
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ Ν.ΚΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.
4. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Νίκα Π.
5. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 17:00 Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Δημάκης (νέος) Γ.
7. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Θεοδώρου Α.
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.
20η αγωνιστική
9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Ν.ΚΙΟΥ Τετάρτη 15/03/17 15:30
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 12/03/17 12:00 Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Ταμπουρατζή Ο.
11. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 Ψαθάς Δ., Πρέσβελου Γ., Τούμπας Σ.
12. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 Δρούζας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Κατσώνας Χ.
13. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Καρύδας Κ.
14. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 12/03/17 17:00 Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Μελέτης Α.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 Μανούχος Ε., Καρύκη Μ., Παπαβασιλείου Θ.
16. ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 12/03/17 12:00 Κόλλιας Γ., Ρούσσης Σ., Νίκα Π.
17. ΚΛΕΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 12/03/17 12:00 Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Μυλωνόπουλος Ν.
18. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 Γκουριώτης Κ., Μπατάκος Κ., Παρασκευόπουλος Γ.
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
20. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Σταυρόπουλος Θ.
21. ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 12/03/17 10:30 Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.
22. Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 Τσιτουρίδης Π., Παραράς Σ., Στατεράς Π.
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 12/03/17 10:00 Μπατάκος Κ., Δημάκης (νέος) Γ., Ταμπουρατζή Ο.
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 Θανασουλας θ., Τριανταφύλλου Ρ., Σιαχάμη Α.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 12/03/17 15:30
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
26. ΘΗΒΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΘΗΒΩΝ Κυριακή 12/03/17 14:00
27. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ Κυριακή 12/03/17 15:00
28. ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κυριακή 12/03/17 15:00
29. ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΒΑΡΔΑΣ Κυριακή 12/03/17 15:00
30. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:00
31. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/03/17 15:00
32. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:00