Time to read
less than1 minute
Α2 Αργολίδας: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες 13ης αγωνιστικής
Φεβρουάριος 03, 2019 - 23:49
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
8. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 02/02/19 | Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ. | 2-0 | |||
9. | ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 03/02/19 | Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β. | 1-1 | |||
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 03/02/19 | Θεοδώρου Α., Αθανασόπουλος Β., Ελεφάντης Χ. | 7-5 | |||
11. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 03/02/19 | Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β. | 2-1 | |||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
12. | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 02/02/19 | Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α. | 1-1 | |||
13. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 03/02/19 | Κατσώνας Χ., Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ. | 1-1 | |||
14. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 03/02/19 | Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Καπετάνιος Αθ. Π. | 1-1 | |||
15. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 03/02/19 | Τσατσούλη Β., Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ. | 2-2 | |||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Ημ/νία | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | ||||
16. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣ | 02/02/19 | Τσιτουρίδης Π., Κόλλιας Δ., Κουκουφιλίππου Ε. | 1-1 | |||
17. | ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 03/02/19 | Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ. | 4-2 | |||
18. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ | 03/02/19 | Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Κάτσουδας Π. | 3-1 | |||
19. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 03/02/19 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Φιλιππόπουλος Κ. | 5-0 | |||
20. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 03/02/19 | Κόλλιας Δ., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ. | 0-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 33 | 13 | 11 | 0 | 2 | 37 | 10 |
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 39 | 7 |
3. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 28 | 15 |
4. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 22 | 12 | 8 | 1 | 3 | 21 | 11 |
5. | ΜΕΘΑΝΑ | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 16 | 16 |
6. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 27 | 20 |
7. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 20 | 28 |
8. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 | 33 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 5 | 13 | 2 | 2 | 9 | 17 | 39 |
10. | ΘΗΣΕΑΣ | 0 | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 39 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 34 | 14 |
2. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 40 | 9 |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 31 | 13 |
4. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | 20 |
5. | ΠΡΩΤΕΑΣ | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 29 | 21 |
6. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 16 | 31 |
7. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ | 12 | 13 | 2 | 6 | 5 | 21 | 25 |
8. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 31 |
9. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 17 | 29 |
10. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | -8 | 13 | 1 | 1 | 11 | 11 | 52 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 37 | 17 |
2. | ΥΔΡΑ | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 37 | 20 |
3. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 | 13 |
4. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 28 | 21 |
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | 14 |
6. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 28 | 28 |
7. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 22 | 28 |
8. | ΔΑΝΑΟΙ | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 38 |
9. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 7 | 13 | 1 | 4 | 8 | 19 | 35 |
10. | Α.Γ.Ο.Ν. | 6 | 13 | 1 | 3 | 9 | 11 | 31 |