Time to read
less than1 minute
Αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α1-Α2-Β ΕΠΣ Αργολίδας
Μάρτιος 19, 2017 - 20:28
Αποτελέσματα ΕΠΣ Αργολίδας 23η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1, 17η αγωνιστική της Α2 και αγώνες Β΄ κατηγορίας που έγιναν 18 και 19 Μαρτίου 2017:
Α1 Κατηγορία (23η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
1. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 2-4 | |||||
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 3-1 | |||||
3. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 1-1 | |||||
4. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 0-2 | |||||
5. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | 1-2 | |||||
6. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 0-3 | |||||
7. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝ | 0-1 | |||||
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 0-4 | |||||
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
9. | Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 2-3 | |||||
10. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡ | 1-1 | |||||
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
11. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑ | 2-1 | |||||
12. | ΚΛΕΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 0-1 | |||||
13. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ | 7-2 | |||||
14. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 0-2 | |||||
15. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 1-3 | |||||
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
16. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 2-3 | |||||
17. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΡΟΙΤΟΣ | 3-1 | |||||
18. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | . | 3-1 | ||||
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
19. | ΔΑΝΑΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 3-2 | |||||
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
20. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 3-5 | |||||
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
21. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ | 4-1 | |||||
22. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 5-1 | |||||
23. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | . | 2-4 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 69 | 23 | 23 | 0 | 0 | 80 | 9 |
2. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 55 | 23 | 17 | 4 | 2 | 53 | 16 |
3. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 49 | 21 | 15 | 4 | 2 | 54 | 21 |
4. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | 44 | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 | 30 |
5. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 38 | 22 | 12 | 2 | 8 | 38 | 31 |
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 38 | 23 | 12 | 2 | 9 | 42 | 33 |
7. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | 37 | 23 | 11 | 4 | 8 | 52 | 46 |
8. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | 31 | 22 | 9 | 4 | 9 | 45 | 52 |
9. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 28 | 22 | 8 | 4 | 10 | 38 | 39 |
10. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | 27 | 22 | 8 | 3 | 11 | 21 | 36 |
11. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 25 | 23 | 7 | 4 | 12 | 28 | 34 |
12. | ΣΠΕΤΣΕΣ | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 37 | 44 |
13. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 19 | 23 | 5 | 4 | 14 | 20 | 45 |
14. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 16 | 23 | 3 | 7 | 13 | 31 | 56 |
15. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 | 6 | 23 | 2 | 2 | 19 | 17 | 60 |
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | 5 | 22 | 1 | 2 | 19 | 22 | 70 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | 44 | 17 | 14 | 2 | 1 | 59 | 19 |
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ | 34 | 16 | 10 | 4 | 2 | 27 | 18 |
3. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 33 | 25 |
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 29 | 24 |
5. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 27 | 27 |
6. | Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 22 | 17 | 7 | 1 | 9 | 33 | 43 |
7. | ΛΥΓΚΕΥΣ | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 22 | 28 |
8. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 23 | 32 |
9. | ΛΕΥΚΑΚΙΑ | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 25 | 40 |
10. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | 10 | 16 | 2 | 4 | 10 | 17 | 39 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | 42 | 17 | 13 | 3 | 1 | 51 | 12 |
2. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 46 | 18 |
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | 36 | 17 | 11 | 3 | 3 | 44 | 16 |
4. | ΜΕΘΑΝΑ | 24 | 17 | 6 | 6 | 5 | 36 | 29 |
5. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ | 23 | 17 | 6 | 5 | 6 | 32 | 31 |
6. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 20 | 41 |
7. | ΚΛΕΩΝ | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 22 | 27 |
8. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ | 16 | 17 | 3 | 7 | 7 | 26 | 30 |
9. | ΥΔΡΑ | 15 | 17 | 3 | 6 | 8 | 36 | 47 |
10. | ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 2 | 17 | 0 | 2 | 15 | 11 | 73 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 9 |
2. | ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 29 | 18 |
3. | Α.Γ.Ο.Ν. | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 26 | 13 |
4. | ΠΡΟΙΤΟΣ | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 27 | 18 |
5. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 18 | 27 |
6. | ΤΟΞΟΤΗΣ | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 15 | 36 |
7. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 | 6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 11 | 29 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 26 | 10 |
2. | ΔΑΝΑΟΙ | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 28 | 15 |
3. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 31 | 19 |
4. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 17 | 24 |
5. | Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 23 | 32 |
6. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 19 | 44 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | 20 | 8 | 6 | 2 | 0 | 39 | 16 |
2. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 28 | 7 |
3. | ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 33 | 18 |
4. | ΜIΔΑΣ | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 25 |
5. | ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 24 | 41 |
6. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 19 | 50 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 38 | 9 |
2. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | 18 | 9 | 6 | 0 | 3 | 26 | 19 |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 22 |
4. | ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 21 | 24 |
5. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 22 | 28 |
6. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 15 | 38 |