1 minute
Ποιοι διαιτητές σφυρίζουν στην Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Α1 Κατηγορία (21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 03/03/18 15:30 Μανούχος Ε., Λέκκας Χ., Γκουριώτης Κ.
2. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.
4. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Αργυρόπουλος Α.
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
6. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Σιαχάμη Α.
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Τούμπας Σ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΠΟΡΟΣ - ΚΛΕΩΝ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.
9. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.
10. ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν. ΥΔΡΑΣ Κυριακή 04/03/18 14:00 Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κουκουφιλίππου Ε.
11. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α., Βαρελά Β.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 Νενεκούμης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 11:30 Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν.
14. ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.
15. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Τριανταφύλλου Ρ.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:00 Γκουριώτης Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.
18. ΔΑΝΑΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/03/18 11:00 Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.
19. ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 04/03/18 15:30 Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.
20. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 15:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ., Παπαβασιλείου Θ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:30 Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.
23. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 15:30 Τσατσούλη Β., Νώτης Χ., Δαγρές Δ.
24. Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 11:30 Θεοδώρου Α., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 Ρούσσης Σ., Κορολής Β., Κουκουφιλίππου Ε.
26. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/03/18 11:30 Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ.
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 04/03/18 15:30 Ρούσσης Σ., Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β.