1 minute
Οι διαιτητές των αγώνων Α1, Α2 και Β Αργολίδας
Ορίσθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του πρωταθλήματος της Α1 , A2 και B' κατηγορίας ΕΠΣ Αργολίδας, που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 3/4 Νοεμβρίου 2018.
Α1 Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.
2. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι.
3. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 Τριανταφύλλου Ρ., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.
4. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.
5. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.
6. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 04/11/18 15:00 Μαρινόπουλος Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.
7. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00 Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Γεώργας Κ.
9. ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 04/11/18 14:00 Ζώης Μ., Βαρελά Β., Δημάκης Γ.
10. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Καρύκη Μ.
11. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00 Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Δαγρέ Μ.
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 11:30 Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.
14. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/11/18 11:30 Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00 Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.
16. ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κορολής Β.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 03/11/18 18:00 Μαυροκορδόπουλος Ν., Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α.
19. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 10:30 Κόλλιας Γ., Καρύκη Μ., Μελέτης Α.
20. ΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00 Κόλλιας Δ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.
21. Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 Κουτσούκος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Ι.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Φιλιππόπουλος Κ.
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 11:30 Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Κυριακίδης Χ.
24. ΜIΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00 Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Κυριακίδης Χ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 04/11/18 11:00 Βλάχος Χ., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.
26. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΓΥΜΝΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00 Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.