1 minute
Ποιοι διαιτητές σφυρίζουν στην Α1, Α2 και Β Αργολίδας
Α1 Κατηγορία (7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Τούμπας Σ.
2. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Αντωνόπουλος Σ.
4. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.
5. ΠΟΡΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 Αθανασόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.
7. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 20:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Σιαχάμη Α., Κυριακίδης Χ.
9. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:45 Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Γεώργας Κ.
10. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 Κόλλιας Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Ελεφάντης Χ.
11. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.
13. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Κυριακή 11/11/18 11:30 Τριανταφύλλου Ρ., Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ.
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 11:30 Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Δημητρόπουλος Π.
15. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 Θεοδώρου Α., Αντωνόπουλος Σ., Παρασκευόπουλος Γ.
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Στατεράς Π.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔΑΝΑΟΙ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:00 Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κυριακίδης Χ.
19. ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν. ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 11/11/18 11:30 Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Κυριακίδης Χ.
20. ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. ΥΔΡΑΣ Κυριακή 11/11/18 14:00 Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.
21. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 Ρούσσης Σ., Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΜIΔΑΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/11/18 11:30 Αντωνόπουλος Σ., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.
23. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 11/11/18 11:30 Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ., Ρούσσης Σ.
24. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 11/11/18 13:00 Μπατάκος Κ., Παπαβασιλείου Θ., Κουκουφιλίππου Ε.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΝΙΚΗ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Κουκουφιλίππου Ε.
26. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:30 Σιαχάμη Α., Βλάχος Χ., Κουτσούκος Ι.