ΕΠΣ Αργολίδας: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου 15/2
Α1 Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||
1. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 15/02/20 | 3-1 | ||
2. |
Α1 Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | |||
1. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 15/02/20 | 3-1 | ||
2. |
Ορίσθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αργολίδας οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 Αργολίδας, την 14η αγωνιστική της Α2 και την 7η της Β΄ κατηγορίας, το Σαββατοκύριακο 15 και 16 Φεβρουαρίου 2020:
Η Πειθαρχική Επιτροπή έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις στην τελευταία της συνεδρίαση:
Κηρύσσει το σωματείο Ναύπλιο 2017 πειθαρχικά ελεγκτέο για αδίκημα στον αγώνα της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, Ναύπλιο 2017-Αστέρας Βλαχιώτης στις 26/01/2020 και του επιβάλλει χρηματική ποινή ύψους διακοσίων πενήντα (250) ευρώ.
Ορίσθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 7ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας στα παιχνίδια της Κυριακής 16 Φεβρουαρίου.
Γ' Εθνική (7ος όμιλος) Κυριακή (16/2, 15:00)
Ναύπλιο – Γύθειο: Ευαγ.Σαφαρίκας, Λεωνίδας Τσούτσης, Ι.Παπαδιονυσίου (Αχαϊας)
Ερμιονίδα – Πανηλειακός: Κ.Μπαϊρακτάρης, Χρ.Μητροφάνης, Ανδρέας Καφρίτσας (Αθηνών)
Α1 Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
2. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ |
Ο αποκριάτικος χορός του Ερμή Κιβερίου στις 29 Φεβρουαρίου!!! Σας περιμένουμε για ένα πραγματικό αποκριάτικο γλέντι.
Ο Αχιλλέας Πουλακίδας νίκησε 2-1 την 'Υδρα και πήρε προβάδισμα για την άνοδο του στην Α1.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 11' με τον Ζντράβα 0-1, ισοφάρισε ο Αχιλλέας στο 15' με τον Καραβιά 1-1 και στο 26΄ έκανε το 2-1 με τον Τεμέλκοφ, διαμαρτυρία των παικτών της Ύδρας για φάουλ στον τερματοφύλακα.
Διαιτητές Μαυροκορδόπουλος, Αργυρόπουλος, Τούμπας.
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
21. | ΔΡΥΟΠΗ - ΘΗΣΕΑΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | 08/02/20 | 0-3 | |||
22. | ΠΟΡΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣ |
Oλοκληρώθηκε η 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 7ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας με τις ομάδες της Αργολίδας να γνωρίζουν ήττες.
Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας 0-1 (86' Σαμπανέι)
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Αποτέλεσμα | ||||
8. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | 09/02/20 | 1-0 | |||
9. |