Time to read
less than1 minute
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο με αγώνες Γ εθνικής, Α1-Α2 και Β Αργολίδας
Φεβρουάριος 22, 2018 - 13:42
Ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο 24/25 Φεβρουαρίου 2018, πρωτάθλημα Γ' Εθνικής ,πρωτάθλημα Α1 κατηγορία για την 20η αγωνιστική, Α2 για την 15αγ. και Β΄ κατηγορία ΕΠΣ Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία (20η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
1. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
2. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
3. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
4. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
5. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
6. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
7. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
8. | ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
9. | ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
10. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 14:00 | ||
11. | ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
12. | ΠΡΩΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
13. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
14. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
15. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:00 | ||
16. | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 12:30 | ||
17. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 13:00 | ||
18. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
19. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
20. | ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΔΡΥΟΠΗ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | ||
21. | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
22. | ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 15:30 | ||
23. | ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 10:30 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
24. | ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | ||
25. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 13:00 | ||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
26. | ΑΡΓΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦ ΑΡΓΟΥΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 10:30 | ||
27. | ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | ||
28. | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:30 | ||
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
29. | ΠΑΟΚ - ΑΕΛ 64 | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | |||
30. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | |||
31. | ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 - ΟΦΗ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | |||
32. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | |||
33. | ΒΟΛΟΣ 2004 - ΦΕΙΔΩΝ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | |||
34. | ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | |||
Πρωτάθλημα Γ Εθνικής Γυναικών (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
35. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | ||
Γ Εθνική 7ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
36. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | ||
37. | ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | ||
38. | Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | ||
39. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | ||
40. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 |